Tagi

Dlaczego płaszcz marki Patrizia Aryton?

18 października 2016
Podziel się

 

Płaszcz, czyli najcenniejszy skarb marki Patrizia Aryton. To sztandarowy produkt, który wyznaczył styl setek  tysięcy kobiet w Polsce i na całym świecie.


Prawdziwy portret kobiety,
czyli wyczucie stylu i ponadczasowość.

Płaszcz Patrizia Aryton to podstawa garderoby każdej eleganckiej kobiety, dla której ubrania są czytelną formą wyrazu. Fanki płaszczy Patrizia Aryton  mają ich w swoich szafach kilka, a nawet kilkanaście. Co sezon mówią: „to już ostatni”, ale nie mogą  się powstrzymać przed kolejną zdobyczą. Są też takie, które wybierają jeden, najbardziej klasyczny fason i noszą go przez wiele sezonów.

HyperFocal: 0

http://patrizia.aryton.pl/kolekcja-jesienzima-2016/2602-plaszcz-03215-72-5901011533271.html

Najszlachetniejsze tkaniny – doskonały  skład i  staranne wykończenie. Wyróżnikiem marki Patrizia Aryton są wyselekcjonowane tkaniny. Firma nie tylko zwraca uwagę na ich skład, ale również na wykończenie oraz wybór właściwego tonu koloru, idealnego dla danej jakości włókna. Ta umiejętność panowania nad charakterystyką tkaniny jest najcenniejszym skarbem firmy. W każdej kolekcji znajdują się tkaniny posiadające w składzie kaszmir, baby alpakę, suri aplakę, moher, baby wool oraz wełnę dziewiczą.

342a9529


Doświadczenie
i precyzja warsztatu krawieckiego –  ponad ćwierć wieku doskonalenia sztandarowego  produktu. Świetny projekt, znakomite tkaniny, precyzja warsztatu krawieckiego, konstrukcja, szkolenia we włoskich fabrykach, znakomici fachowcy to kwestie nadrzędne, ale DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH – takich jak nici z lodówki, piping, taśmy wzmacniające, rozpoznanie wełny i przewracanie płaszcza w procesie produkcji.

precyzja


Szeroki wybór
  – ponad 50 różnych modeli i kolorów.  W ofercie znajdują się wyszukane pastele, ponadczasowy camel i odcienie szarości. Dla Pań, które chcą się  wyróżnić –  niestandardowa zieleń czy intensywny miód; soczysta czerwień w połączeniu z jasnoszarymi kolorami również zwróci na siebie uwagę. Nie możne zabraknąć też połyskujących granatów i nasyconej czerni w otulających miękkich formach.


Uszyty na miarę
– czyli idealnie dopasowany do Twojej sylwetki  i potrzeb.  Oddaje charakter i styl i sprawia, że nosisz rzecz w 100% pasującą do Twojej figury. Usługa szycia na miarę  realizowana jest w salonach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym.

doswiadczenie

http://patrizia.aryton.pl/patriziaaryton/salony/salony-firmowe/

http://patrizia.aryton.pl/content/8-szycie-na-miare


A za co szczególnie cenią płaszcze marki Patrizia Aryton nasze Klientki?

– Za niekonwencjonalny styl, szlachetność kroju i tkanin, która  nadaje płaszczom niepowtarzalnego wyrazu i charakteru, którego nie znajdziesz w innym butiku. Za najwyższą jakość wykończenia w każdym nawet najmniejszym detalu, za unikatowość każdej kolekcji.

 

– Za klasę, szyk i elegancję.

 

– Za wygląd na miarę paryskich wybiegów, oszałamiające kolory i kształty, cudowne i miękkie tkaniny, wspaniałe wzornictw i wykończenie.

 

 – Ponieważ odzież sygnowana marką Patrizia Aryton to obietnica i gwarancja stylu, luksusu oraz najwyższej klasy designu.

 

– Za krój, który podkreśli atuty każdej sylwetki, za najwyższej jakości tkaniny, które zapewnią elegancję i komfort.

 

– Za piękno kobiecego stylu.

 

– Ponieważ nie ma nic lepszego, proste :)