Tagi

MARTA DYKS W KAMPANII ARYTON WIOSNA-LATO 2014

14 lutego 2014
Podziel się

Nowa kampania ARYTON Wiosna-Lato 2014 to kolejny krok w budowanej od kilku sezonów komunikacji, która jest odzwierciedleniem zmiany wizerunku marki oraz charakteru samej kolekcji. Autorką tych zmian jest Dyrektor Kreatywna marki – Patrycja Cierocka.

W sesji kontynuowany jest studyjny sposób fotografowania, który pozwala uchwycić nastrój chwili, autentyczne emocje kobiety i jej pragnienia. Autorkami zdjęć są ponownie Magda Wunsche i Agnieszka Samsel. W tej sesji zastosowały połączenie światła dziennego ze sztucznym, aby uzyskać klimat letniego dnia. W kompozycjach zostały zestawione całe sylwetki oraz bliskie portrety w pastelowych sukienkach, które definiują sezon wiosenno-letni.

image003 (1)

Martę Dyks fotografowali wcześniej Paolo Roversi oraz Inez&Vinoodh, modelka ma na swoim koncie fantastyczne edytoriale dla Dazed&Confused czy L’officiela. Wystąpiła w kampanii Diora, Topshopu i lookbooku Zary, a w ostatnim sezonie chodziła w ponad 40 pokazach. I to wszystko wydarzyło się zaledwie w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Obecnie w kalendarzu Marty trudno o wolny dzień – pytają o nią najlepsi fotografowie, prestiżowe magazyny modowe i ekskluzywne domy mody od Nowego Jorku po Paryż.

image004 (1)

Koncepcja artystyczna oraz stylizacje są dziełem Marty Kalinowskiej, która współpracuje z firmą ARYTON jako konsultant ds. kolekcji i wizerunku. W sesji widoczne są nowoczesne konstrukcje oraz szlachetne tkaniny, a luksusowy wizerunek kreacji podbijają zastosowane elementy z ptasich piór, naturalnego futra i dodatki z białej skóry.

Scenografia autorstwa Ewy Iwańczuk składa się z przedmiotów o lśniących powierzchniach, w niejednoznacznych kolorach, które mogłyby być obiektami w galerii sztuki nowoczesnej.

image005

 

Sesja:

Modelka: Marta Dyks/ Rebel Models

Fotograf: Magda Wunsche & Agnieszka Samsel

Dyrektor Kreatywna: Patrycja Cierocka

Koncepcja artystyczna i stylizacja: Marta Kalinowska

Koncepcja graficzna: Joanna Dobkowska

Makijaż: Iza Wójcik/ Van Dorsen Talents

Włosy: Rafał Żurek/ Metaluna

Scenografia: Ewa Iwańczuk