Tagi

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA: NA WIOSNĘ WYBUCHŁA MODA

10 maja 2013
Podziel się

W końcu jest zielono, ciepło, słonecznie. Przed nami długie leniwe wieczory, upalne lato w mieście i totalne modowe szaleństwa.

Nareszcie!!! Niech się dzieje. I tylko na chwilę w mojej głowie pojawiła się perspektywa zimy (choć niebolesna – bo wariacko kolorowa). A to za sprawą pokazu najnowszej kolekcji marki ARYTON na FW 2013/14, który zaprezentowany został w czasie łódzkiego tygodnia mody.

fot. Phillip Skraba

Wspaniałego pokazu!

Pełnego rozmachu, wytwornego, zaplanowanego w najdrobniejszych szczegółach. Wierzę, że najnowsza kolekcja marki ARYTON spodobałaby się i w Paryżu, i w Mediolanie. To świetnie, że polską markę stać na takie rozwiązania, że rozumie i otwiera się na to, co w zimowej modzie jest najpiękniejsze. Zwraca uwagę na konstrukcje, starannie dobiera kolory i nie boi się z nimi zaszaleć, a dodatkowo przywiązuje wagę do detali.

Mnie zauroczył żółty oversizowy płaszcz, o pięknej otulającej linii, który otwierał pokaz, biały garnitur nawiązujący do stylistyki lat 70-tych, zachwyciła zdekonstruowana granatowa spódnica, a biało-czarną wieczorową suknię już chwilę po pokazie zamówiłam na planowaną sesję zdjęciową. Już wkrótce będziecie mogli ją zobaczyć na łamach jednego z tytułów. Wierzę, że równie jak ja będziecie nią zauroczeni :)

 

fot. Łukasz Szeląg