Tagi

DRUGI SEZON WSPÓŁPRACY MARKI ARYTON Z AMBASADORKĄ MAŁGORZATĄ KOŻUCHOWSKĄ

27 lutego 2013
Podziel się

W salonie ARYTON w C.H. Arkadia odbyła się prezentacja nowej kolekcji ARYTON Wiosna-Lato 2013, w której uczestniczyła Ambasadorka marki Małgorzata Kożuchowska. Podczas spotkania odbyła się premiera nowych zdjęć aktorki z sesji fotograficznej zrealizowanej przez Mateusza Stankiewicza oraz prezentacja modeli wybranych przez Ambasadorkę z nowej kolekcji. Jednocześnie znana stylistka i dziennikarka mody Marta Kalinowska zaprezentowała trendy nadchodzącego sezonu w kolekcji ARYTON Wiosna-Lato 2013.

Małgorzata Kożuchowska i Patrycja Cierocka z modelkami


„Dotychczasowa współpraca z Małgorzatą Kożuchowską w roli Ambasadorki marki ARYTON jest dla nas znaczącym krokiem rozwoju marki i chcemy ją dalej rozwijać. Modowy wizerunek Pani Małgorzaty idealnie wpisuje się charakter nowych kolekcji, które tworzymy z myślą kobietach o zainteresowanych modą, poszukujących najnowszych trendów w ponadczasowej klasyce, w najlepszym wykonaniu. Współpraca z Ambasadorką umożliwia nam promocję nowego wizerunku marki ARYTON” – mówi Patrycja Cierocka, Dyrektor Kreatywna marki Aryton.

 

„Bardzo podoba mi się nowa kolekcja marki Aryton. Widzę coraz więcej projektów modowych, ubrań o ciekawej formie, wyrazistych. Co dla mnie ważne, uszyte są z bardzo dobrej jakości materiałów. Z przyjemnością będę je nosić” – mówi Małgorzata Kożuchowska.

 

Marta Kalinowska i Małgorzata Kożuchowska