Tagi

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA NASZĄ AMBASADORKĄ !

25 października 2012
Podziel się

Małgorzata Kożuchowska, jedna z najbardziej pożądanych aktorek w Polsce, nawiązała z nami współpracę i będzie ambasadorką marki Aryton.

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej wszechstronnych i utalentowanych aktorek w Polsce. Popularność  i rozpoznawalność oraz sympatię widzów przyniosło jej wiele ról telewizyjnych, teatralnych i filmowych.  Jest uważana przez autorytety  za ikonę mody i stylu. Także nawiązanie współpracy było więc dla nas czymś naturalnym, a wręcz wskazanym.

We wtorkowe popołudnie 16 października 2012 roku, w urokliwych wnętrzach restauracji Endorfina w Warszawie, w otoczeniu najnowszych zdjęć z kampanii, odbyła się kameralna konferencja prasowa.

Zaproszeni goście, dziennikarze pism i magazynów modowych, jako pierwsi dowiedzieli się o współpracy, którą nawiązaliśmy z aktorką. Informacją  tą podzieliła się z przybyłymi Marta Kalinowska – nasza stylistka, konsultantka ds. kolekcji i wizerunku. Spotkanie przebiegło w niezobowiązującej atmosferze, a dziennikarze mieli możliwość porozmawiania z nową ambasadorką na temat współpracy, wybranych stylizacji oraz najbliższych planów.

Poniżej wypowiedź aktorki nt. naszej współpracy.

„W  ofercie marki znalazłam wiele interesujących, modowych projektów. Lubię je nosić. Jednocześnie podoba mi się, że jest to polska marka, rodzinna firma,  jak również  kierunek w którym się rozwija – jej dążenie do oferowania ubrań jak najwyższej jakości,  coraz większe otwarcie na ciekawe stylistycznie, niebanalne rozwiązania. Pierwsze chwilę współpracy pokazały mi, że jest to firma bardzo otwarta na dialog, nowe propozycje. To dla mnie szalenie ważne” – mówi Małgorzata Kożuchowska.

Zobaczcie galerię zdjęć z konferencji.

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska i Michał Kuś

Marta Kalinowska – stylistka, konsultant marki Aryton ds. kolekcji, wykładowca ASP w Katedrze Ubioru

Sandra Ostanek – szef działu Moda w InStyle Polska

 Michał Kuś – szef działu Moda w Pani

Wojciech Grzybała – magazyn GRAZIA

Magdalena Soszyńska – szef działu Moda w Harper’s Bazaar Polska

Agnieszka Rafałowska – stylistka w Harper’s Bazaar Polska

Ewa Stępień, Natalia Kędra i Marta Kowalska – Redakcja ELLE Polska

Dorota Maj –  szef działu Styl Życia w Show